Witamy w Poland Bus!

Wynajem autobusów w PolsceDzięki Poland Bus mogą Państwo wynająć autokary i mikrobusy z doświadczonym, lokalnym kierowcą na każdego rodzaju zwiedzanie lub do przewozu osób na terenie Polski. Każde zamówienie składane w Poland Bus obsługiwane jest przez centralne biuro wynajmu autobusów City Tours Europa w Wiedniu, Austria. Przewozy i wycieczki autokarowe realizowane są przez starannie wybranych przewoźników. Obok różnorodnych form wynajmu autobusów Poland Bus oferuje odpowiednie autokary na następujące przejazdy i wycieczki w Polsce:

Przewóz osób w Polsce

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół z przyjemnością doradzi Państwu przy rezerwacji odpowiedniej formy przewozu osób, na przykład:

Wycieczki

Najlepszym sposobem na odkrycie licznych polskich zabytków jest rezerwacja wycieczki autokarowej z miejscowym kierowcą i doświadczonym przewodnikiem. Niezależnie od Państwa planów zwiedzania Polski: zespół Poland Bus chętnie pomoże Państwu w wynajmie odpowiedniego autobusu lub autokaru, zamówieniu przewodnika oraz zarezerwowaniu pokoi hotelowych i zaplanowaniu grupowego menu. Ponadto ułatwimy Państwu rezerwację biletów na imprezy w Polsce. Przede wszystkim oferujemy autobusy i autokary na następujące formy wycieczek:

Wycieczki autokarowe po Europie

Oprócz wyżej wymienionych wycieczek autokarowych w Polsce chętnie pomożemy Państwu w zamówieniu autokarów na podróże po całej Europie. Przykładowo mogą Państwo liczyć na naszą pomoc przy planowaniu i realizacji indywidualnych podróży na Ukrainę, Białoruś, Litwę, do Rosji, Niemiec, Czech i Austrii, jak również z przyjemnością wesprzemy Państwa przy organizacji innych wycieczek po Europie.

Wynajem autobusów w Polsce

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat wynajmu autobusów lub chcą zarezerwować przewóz autokarem, prosimy o kontakt mailowy pod adresem lub telefoniczny z centralnym biurem wynajmu autobusów City Tours Europe pod numerem +43 1 966 02 61 lub +43 6991 952 49 44. Czekamy na Państwa zapytania i z przyjemnością doradzimy Państwu przy rezerwacji autobusów w Polsce!